Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Takarításnál mivel lehet...

Takarításnál mivel lehet spórolni? Tudom, hogy az ecet sok mindent kiválthat, de még mivel lehetne megfogni kicsit a pénzt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

papírtörlő helyett rongy, szivacs

folyó víz helyett vödörben a víz

amibe a ruhákat áztatom, az víz utána jó wc-t leönteni, vagy cipőt pucolni

mindent elpakolok, felpakolok csak akkor kapcsolom be a porszívót, ne zúgás közben kelljen pakolászni

Mire költesz még takarítás kapcsán, szerintem az nem kerül fillérekbe sem, ezért is nem értem mikor oszosak az emberek.

2013. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Súrolószert is lehet készíteni szódabikarbónából, a neten találsz rá receptet. Mi régen vettünk mindig domestos spray-t, most eltettünk egy ablaktisztítós flakont én abba mindig vízzel higított domestost keverek így olcsóbb. Vízkőoldásra az ecet tényleg szuper, nekem jobban bejött mint bármi más. Felmosószert sem veszek külön, a felmosóvízbe csak egy kis olcsó öblítőt teszek, és időnként Domestost ha fertőtlenítek. És ahogy előttem szóló írta, régi ruhákból csinálok rongyokat, nem kell külön papírtörlő. Ahol lehet, ott porszívózás helyett seprűt használok, így az áramon is lehet spórolni.
2013. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
A sütőn lévő zsírra elvileg elég egy fél citrom, körbedörzsölni, majd később letörölni. Bár még nem próbáltam ki.
2013. dec. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felmosóvizet wc leöntéshez megtartani például. Az ablakot újságpapírral szárazra törölni az ecetes rongyos lemosás után. Nekem csak így lesz csillogó az ablak, minden mástól csíkos, sőt piszkos marad.
2013. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!