Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szegedi vagyok, otthonra...

Szegedi vagyok, otthonra vennem kéne néhány dolgot, viszonylag olcsón. Hol tegyem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Olyanokat szeretnék, mint pl. törülköző, mindenhol csak drágán találok, vagy olcsón silány minőségűt. Vagy például tálcát szeretnék, abból is többet, úgyhogy elfogadható áron kellene darabját. Mindezt Szegeden.. Ötletek?

2014. jan. 2. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
IKEA
2014. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondom Szegeden!
2014. jan. 2. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Olcsón csak sz@r törülközőt kapsz! Nézd meg a Teréz utcában(a volt ruhagyár) a Context-nél.

Tálcát a "kifutó francia termékek boltjában"...az Autófer és a Tisza volán irodaépülete között-a Vásárhelyi Pál u.-ban.

Esetleg nézz körül a Cserkón!(Cserepes sori piac)

2014. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Én is ikeát ajánlanám. Esetleg ha feltétlen szegeden akkor jysk, de az is elég drága
2014. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg a sever center
2014. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!