Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek ilyen fotóalb...

Honnan szerezzek ilyen fotóalbumot?

Figyelt kérdés

Nagyon sok képen van, amelyet most szeretnék albumba rendezni. Az lenne a problémám, hogy ragasztós albumba beleférne, de félek, hogy úgy idővel megkarcolodhatnak,megsérülhetnek. Öntapadós fotóalbum is jó lenne, de abból meg nincs olyan sok lap, amelybe beleférne az össze képem.

Ti mit javasolnátok? Milyen fotóalbumot vegyek, vagy hogyan oldjam meg?


2014. jan. 17. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a bedugós fényképalbumokat szeretem.

A media marktba vettem de van máshol is. Mindkét oldalán 2db kép fér el tehát ha kinyitod 4db képet láthatsz, kb 200 db van abban amit én vettem. a képek mellé írni is tudsz.

Ha annyi képed van, akkor miért nem kategóriázálod? Akár nyaralások, szülinapok vagy év szerint, vagy amennyi belefér egybe a többi meg megy a másikba?

Még láttam egyszer egy olyan megoldást, tök egyszerű, egy iratdosszié kell hozzá amibe középen fém kör alakú kapcsok vannak, tudod ez a vastag irattartó dosszié, ebbe teszel lefűzhető tasakokat van aki bugyinak mondja. Fogsz egy A4-es lapot ráragasztod a képeket, ahogy szeretnéd az elrendezést, és beleteszed a tasakokba, lefűzöd a dossziéba. Szerintem rengeteg kép belemegy majd így!!!

2014. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!