Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a különbség a hungarocell...

Mi a különbség a hungarocell és a polisztirol között?

Figyelt kérdés
babzsák töltőanyaghoz kell

2014. febr. 2. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
A Hungarocell maga egy expandált polisztirol termék volt. Régen a márka neve volt ez, mivel nem volt más, ezt a nevet használták. Ma Nikecell néven forgalmazzák, de más gyártótól más néven is megtalálható.
2014. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
babzsákba szerintem jobb a tönkölypelyva: [link]
2014. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
A polisztirol egy műanyagféle neve, a hungarocell pedig az ebből az anyagból puffasztással készített termék. Kábé olyasmi a helyzet, mintha azt kérdeznéd, hogy mi a különbség a pamut és az alsónadrág között.
2014. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsánatot kérek amiért megkérdeztem mert nem tudtam,még egyszer elnézést Oo :(
2014. febr. 2. 20:36
 5/7 A kérdező kommentje:
a tönkölypelyva tetszik mert természetes,de ahogy olvastam jóval nagyobb a súlya is :/
2014. febr. 2. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, nehezebb. Milyen babazsákról van szó? Tornáztatós vagy babzsák fotel? Az előbbibe jobb a tönkölypelyva, a fotelnek lehet, hogy nehéz lenne.

Ha úgy találtál eddig, hogy hungarocell golyó, meg polisztirol golyó, akkor azok között semmi különbség nincs. A Hungarocell volt a márkaneve először az expandált polisztirol hab szigetelőanyagoknak. Aztán rajtaragadt. Azóta van Hungarocell, meg Nikecell, meg Austrotherm, stb.

2014. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne hülyéskedj, hogy elnézést kérsz, mert megkérdezted. Ez a fórum pont ezért van.
2019. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!