Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik olyan ingyenes program...

Létezik olyan ingyenes program, ami létező festékekkel operál és meglevő fotón tudom próbálgatni, hogy milyen szín lenne jó? Esetleg mintabútorokat is be tudok tenni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem pont erre gondoltam. Legalábbis nem találtam olyan funkciót, ami képen levő falat fest át kívánt színre.
2014. febr. 8. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:

A képernyő színei fényből, a festékszínek pigmentekből keverednek, így sosem fogod azt a színt látni a képernyődön (se a festékét, se a a fotózott szobáét), mint élőben. Ha fotó(részlete)t akarsz átszínezni, legjobb a photoshop (biztos ingyen le is lehet tölteni...)

3d-s tárgyakat sem tudsz betenni egy 2d-s fotóra, de léteznek egyszerűbb ingyenes lakberendező programok. [link]

2014. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem is gondolkodtam 3D-s bútoron :)


Szoba színösszeállítását (falak, bútorok, padló színe) szeretném úgy próbálgatni, hogy ne a tényleges anyagokkal kísérletezzek. Tehát egy komód fotója nekem bőven elég, amit bepróbálok a képbe és ha nem tetszik a színe, akkor kiveszem és másikat teszek be.

2014. febr. 9. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor Photoshopban vagy bármilyen képszerkesztő programban megnyitod a weben talált és lementett bútor képét, nagyjából (vagy türelemmel) körbevágod és áthúzod a fotódra, aztán átméretezed. Falakat is ugyanígy körbevághatod a fotódon és "leöntheted" festékkel.
2014. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!