Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan tudjuk hogy egy BOSCH...

Honnan tudjuk hogy egy BOSCH szerszám eredeti e?

Figyelt kérdés
Bementem egy Praktiker üzletbe ahol BOSCH márkakereskedés is van, de egy pár szerszámon azt irta hogy "MADE IN CHINA". Attol meg lehet jo szerszám pontosabban eredeti BOSCH ? Elöre is köszönöm.
2014. ápr. 13. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem "Chinában" készül az a hamisítvány. :)
2014. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
100%

praktikerben azért ilyennel csak nem játszanak,kicsit rosszat tenne a hírnevének.

egyébként a kínai koppintottak nem pont azon a néven szoktak futni,felcserélik a betűt ilyesmi,a bosch név le van védve.

a bosch egyébként gyárt sok helyen,kínában is biztosan hiszen ott olcsó a gyártás és a minőség a boschon múlik,a kínaiak is tudnak első osztályban gyártani ha azt követelik meg tőlük.

2014. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Igazad van abban hogy lehet a BOSCH-nak is kinaba gyarja. Pontosabban egy fúrókalapácsot akarok venni, azert tettem fel a kérdést.
2014. ápr. 13. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha van rá keret akkor kéket vegyél, mert az ipari.

[link]

2014. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha lenne rá keret akkor nem is BOSCH-t vennék, hanem valami még jobbat (Makita, DeWalt, Hilti) de eggyenlöre csak egy zöld BOSCH-ra van keret. De kösz a linket.
2014. ápr. 13. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem előbbi is bőven említhető utóbbi 3 szintjén...
2014. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!