Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gépészek, ennek mi értelme...

Gépészek, ennek mi értelme van? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 12. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
(asszem') (hő)szigetelés, ha valaki hozzáér akkor ne égesse meg magát, vagy megvédje a csövet
2014. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Hőszigetelés ! A fekete vastag az a csapok vastagabb részeit szigeteli,a fényes csak a csövet.
2014. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Minden hőszigetelve van,normálisan .Nekem teszik .
2014. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég kontár munka.
2014. máj. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Háááát, igazából a hőszigetelést ismerem, engem a három sorba kötött szelep érdekelt volna!
2014. máj. 13. 08:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, hogy mi van a szigetelés alatt. Ilyen akkor szokott lenni, ha onnan valami eszközt ki lehet cserélni, azért van kiszakaszolva. [Áramlásmérő, hőmérő, valami nincs alatta?]
2014. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A sorrend: egy hidrofor szerű tartály, szelep, szelep, visszacsapó szelep, szelep. OK, ha a visszacsapót kell cserélni akkor szakaszolni lehet, de akkor is elég lenne eggyel kevesebb gömbszelep. Szerintem.

Igazából csak kíváncsi voltam, minek ennyi cucc?

2014. máj. 13. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Szűrő az és nem visszacsapó, a baloldali csap pedig ahhoz tartozik, ami nincs a képen. Minden szerelvénynek külön elzárója kell legyen, a középső csap a szűrőé.
2014. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Szűrő az és nem visszacsapó"


Visszacsapó az, megnéztem, ugyanis én csináltam a képet, azt is leírtam a mi nem látszik a képen. Persze ez csak egy részlet.

2014. máj. 15. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!