Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valami féregösszefoglaló...

Van valami féregösszefoglaló valahol? Olyan állatok vannak a hol az ágyneműn, hol törölközőn, vagy fürdőben, amikről nem is tudtam, hogy léteznek.

Figyelt kérdés

szívinfarktus, minden van már nálam tőlük.

gusztustalanok, de nagyon.


múltkor a törölközőmbe akarta fúrni magát egy.


mind kb 3-5 mm-s, egyikre azt hittem valami fadarab, meg is fogtam, hogy kidobom, de érdekelt mi az, letettem egy fehér felületre, erre megmozdult!!


lassan elmehetnék velük természetfilmbe. lehet fel sincsenek fedezve.


de hogy kerül a törölközőmre...

a szekrénybe a tiszta összehajtogatott ágyneműre...

mit mászkálnak a fürdőben


és hozzáteszem kb laboratoriumi nálam a tisztaság, úgy félek a baciktól, meg mindentől


2014. jún. 8. 08:44
 1/9 A kérdező kommentje:
és társasház
2014. jún. 8. 08:45
 2/9 A kérdező kommentje:
vagy rovarok nem tudom, mert férgekre csak kukacokat dob ki a google
2014. jún. 8. 08:52
 3/9 anonim ***** válasza:

nem ő az?

[link]

2014. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ami a törölközőbe fúrta magát az hasonló ehhez, de nem cuki halacska, hanem rovar, de az alakja ilyesmi, meg hasonlít a színe, kb 5-7 mm nagy

[link]


ami meg a szekrényben levő ágyneműben volt, hasonlít ehhez, csak annak a feje széles

[link]


a fürdőszobai szürke, az is széles fejjel, ő gyorsan mászik, csak ált halottnak tetteti magát, így simán kinyírható, mert akkor megáll, de ha nem akkor is

2014. jún. 8. 23:32
 6/9 A kérdező kommentje:

egyiknek sem láttam csápokat, de lehet az alig látható, csak nagyítva

a rovarok között találtam:


az ágyneműshöz hasonló:

[link]


ez meg a fürdős:

[link]


létezhetetlen hogy nem lehet nyugton élni :(

2014. jún. 8. 23:38
 7/9 A kérdező kommentje:

miket írnak:

"dinoszauruszi időkből fennmaradt és letűnt ősök jegyeit magán hordozó múzeumi lénnyel van dolgod."


még örülhetnék is...

2014. jún. 8. 23:40
 8/9 A kérdező kommentje:

a fürdőszobai megvan

ezüstös pikkelyke a neve


annyira nézem őket, hogy már ott tartok ha azt hiszem hozzáér valami a bőrömhöz, megijedek

2014. jún. 8. 23:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek ártalmatlanok.

"hozzáteszem kb laboratoriumi nálam a tisztaság, úgy félek a baciktól, meg mindentől"


Biztos lány vagy. :D

Az nem baj, ha van tisztaság, de azért nem kell túlzásba esni. A másik felét egyértelműen túlspirázod, ne foglalkozz ezzel ennyit! ;)

2014. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!