Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Radal radiátorokkal mit kell...

Radal radiátorokkal mit kell csinálni nyáron?

Figyelt kérdés
Most költöztem új lakásba, cirkó fűtéses, három Radal radiátorral. Az előző tulajdonosok teljesen kretének voltak, nem tudom, hogyan hagyták itt a rendszert. Annyit mondtak, hogy nyáron sem kapcsolják ki a kazán fűtő funkcióját. A radiátorokkal mit csináljak? Nyissam, zárjam, hagyjam úgy? Régi szelepek vannak rajta, nem skálázott, szabályozósak.

2014. júl. 20. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
termosztáton beállítod, hogy ne fűtsön
2014. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne bántsd a radiátorokat, tekerd le a termosztátot, és kész.
2014. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Az előző tulajdonosok teljesen kretének voltak, nem tudom, hogyan hagyták itt a rendszert."


Bagoly mondja verébnek...


"Annyit mondtak, hogy nyáron sem kapcsolják ki a kazán fűtő funkcióját."


Nem is kell, amíg melegebb van a lakásban, mint a termosztáton beállított hőmérséklet, addig nem fog fűteni a kazán.

2014. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó fasz!


Nem bagoly mondja verébnek, mert hát végül is harminc évig laktak itt, még is fogalmuk sem volt róla, hogy mit kell csinálni nyáron a kazánnal. Ha én harminc évig lakok valahol, a legkevesebb, hogy tudom ezeket a dolgokat, nem!? Te gyökér.

2014. júl. 20. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!