Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszéd ablakai az én...

A szomszéd ablakai az én udvaromra néznek és nincs jobb dolga mint a családomat kukkolni! Hogyan tudom kötelezni, hogy fóliázza le az ablakait?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Rakj egy nagy tükröt az ablaka elé, hogy magát bámulja. :)
2014. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Közel a falhoz táblát kell rakni .
2014. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
mikor kerültek oda az ablakok és milyen távolságra vannak? mert ha szabálytalan akkor bejelented persze ha már régen történt akkor nem fognak semmit csinálni vele
2014. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Bejelented az önkormányzatom, mert a szomszéd felé nem lehet olyan ablak, aminek nincs lehomályosítva az üvege.
2014. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
4 es,és ha kinyitja .A 60 x 90 es megengedett az új épitési szabályok szerint .Helyiségenként 1 db.
2014. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az ablakok már régóta ott vannak!Az önkormányzat nem tud mit csinálni,már voltam ott!A ház a megyére van épülve és tudtommal nem lehet ott nyitható ablak,valamint tejüvegnek kell benne lenni!Az építészeti hatóság azt mondta a polgármesternek,hogy felesleges bármit is kezdeményeznünk,mert ők úgysem fognak semmit sem csinálni...
2014. aug. 1. 11:12
 7/7 anonim válasza:
84%
A mi szomszédunk ablaka is az udvarunkra néz, engem is zavar, ráadásul nem is vagyunk jóba velük. Ültess az ablakok elé bizonyos távolságra tujafákat, ha megnőnek, nem látnak majd át.
2014. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!