Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mellettem lévő szomszéd...

Mellettem lévő szomszéd éjfélig nézi a tv-t elég hangosan. Mit lehetne tenni? Rendőrség foglalkozik ilyennel?

Figyelt kérdés

Nem bírok aludni se.

Dörmög a fejemben a tv amíg nézi


Mi van ha én is ezt játszom egy darabig? Mondjuk éjféltől kirakok az ablakba egy jó kis hangszórót és üvöltetem a zenét. Na?



2014. aug. 7. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
dehogy foglalkozik. de már ne haragudj, nálunk egész éjjel is megy a TV, és nincs belőle semmi gond. éjfélig TV-t nézni teljesen átlagos dolog, nem értem, pont téged miért zavar....
2014. aug. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

bármikor kihívhatod a rendőröket,ha a szomszédod téged indokolatlanul zavar,(indokolt pl a lakásfelújítás)

-az meg,hogy valaki úgy,olyan hangosan szórakozik,hogy azzal már zavarja mások pihenését,nyugalmát,na ez már csendháborítás,

2014. aug. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsö lépésként menj át hozzá és KÈRD meg (nem ordítva, hözöngve veszekedni, KÉRNI!!!), hogy ha lehet, halkítsa le a TV-t, mert nagyon áthallatszik.

Ha nem reagál, akkor bejelentheted a rendörségen - ha tényleg hangos (nemcsak te érzed annak), akkor felöször figyelmeztetik, utána büntetik.


Ha meg te kiraksz hangszórót az ablakba és üvöltteted a zenét, akkor TÉGED büntetnek meg. (Meg az összes többi szomszéd is téged fog útálni, és jogosan)

2014. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
85%
nálunk ugyanez van idős bácsi nézi hangosan a focimecset mondván hogy "nagyothall" és ez az "egyetlen szórakozása" na de könyörgöm ő egész nap itthon van nekünk meg irány a munka most akkkor itt ki a megértő és ki nem? felháborító............
2014. aug. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%

en meg ejszakazok, 2 melo, nappal aludnek, jelentsek fel mindenkit?!

meg konyorgok ejfel...

2014. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

meg vmi az a vicc, az hivta ki szilveszterkor 22:30kor rank a zsarukat, aki miatt hetekig en nem aludtam, mert zengett az epulet a bontastol nappal, 1 k. szot nem szoltam, o 1 napot nem birt ki!

rendor korekt volt, buliztunk tovabb :)

masreszt megmondtam neki, en is hivogathatnam 5 percenkent oket, mert a masik lakasunk alatt, setalo utcan nyilt buli volt, csak en nem vagyok paraszt!

2014. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Karácsonyra lepd meg egy fejhallgatóval.
2014. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!