Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova tudnék költözni? Nincs...

Hova tudnék költözni? Nincs senkim, pár héten belül hajléktalan leszek. Pénzem sincs most albérletre. Milyen megoldást talalhatok sürgősen?

Figyelt kérdés

Munkahelyem egy része lehet, hogy bezár és ott alszom, ahol dolgozom, de így nem lesz minden nap munka. Heti 3 alkalom lesz szerintem mindenkinek. Volt albérlet, de a tulaj kamerázott és elmentem onnan gyorsan. Sok a nem csak saját hibából lévő tartozás, amit én fizetek egyedül és nincs pénzem. Milyen szervezethez tudok fordulni, hogy lakni tudjak valahol és a cuccaim se kelljen félteni, hogy lenyúlják? Sürgős lenne...

Már az öngyilkosságon gondolkodom vagy hogy börtönbe juttatom magam...


2014. aug. 24. 18:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Egészségem se bírja ezt a szenvedést, egy nagy műtéten túl vagyok, de vannak még idegi és fizikai problémák, amik súlyosodni fognak, ha nem találok megoldást, hogy legyen egy kis nyugalmam.
2014. aug. 24. 18:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bérelj ki egy szobát. Újságokban az apróhirdetéses részen találsz ilyeneket. Pl. Metropol. Ez ingyenes is. Átmeneti megoldásnak jó, hosszú távon próbálj egy olcsó albérletet találni vagy bérlakást. Hol laksz? Kisebb városokban, falukban az önkormányzat is segíteni szokott megoldást találni.
2014. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre arra sincs pénzem. Ez a nagy gond.
2014. aug. 24. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben olyan munkahely kell ami biztosít munkásszállót. Az enyém is ilyen 120-140 nettót lehet keresni betanított munkával 1 havi szállásra 2000 forint alatti összeget vonnak le. Földönfutóknak kész főnyeremény. Nálunk szinte állandó felvétel van mert annyira sz.r. Na azért annyira mégse. De ilyen helyzetben lévőknek ideális.
2014. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem gyári munkát végzek, nem is szeretnék, mert nem bírom már a műszakozást, pedig több évet dolgoztam ilyet. Ki is rúgtak egy helyről idén, mert nem ment a gyorsaság...
2014. aug. 24. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
amíg még valamennyire engedi a jelen állapot, keresd fel a saját önkormányzatod munkaügyi központját. ott 90%, hogy a jelenleg zajló közmunkaprogramban részt vegyél valahol. az már is fizet kb minimum 50 ezret, szakmától függően 65öt is kéne akár, ami több mint a párezres ilyenolyan segélyek. ezzel már el lehet indulni. én sem tudom milyen településen, hol laksz jelenleg, de szerintem is mindenhol találni olyan kis kiadó szobákat, amik olcsók. lévén nincs olyan mértékű élettapasztalatom, amivel többet tudnék, de ez hátha segít.
2014. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Aki igazán bajban van nem válogat hogy gyári munka vagy nem, elválalja és kész mert nem akar éhen halni. Na már most ha te válogathatsz hogy mit csinálsz mit nem akkor ott nagy baj nem lehet. Úgy hogy mi itt valamit félreérthettünk.
2014. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van munkám, nem akarok váltani.
2014. aug. 26. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!