Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezt mivel tudnám festékszóró...

Ezt mivel tudnám festékszóró mellett még mással kivitelezni?

Figyelt kérdés

Egy audio magnókazettát szeretnék teljesen kékre befesteni. Gondoltam, hogy erre festékszóró spray lenne a legalkalmasabb, de azt nem biztos, hogy Pécsett be tudnék szerezni.


Valakinek van valami alternatív ötlete?



2014. szept. 20. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy normálisan is nézzen ki, biztos hogy spray-el kell festened, mert ecsettel nem lehet normálisan.

Ha van praktiker, obi, baumax vagy ilyesmi Pécsett,a kkor ott biztosan lehet kapni, én ott vettem.

[link] - vagy ezt találtam neten, ez a bolt Pécsett van és tartanak ilyet.

2014. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"ez a bolt Pécsett van és tartanak ilyet"


Mármint milyen "ilyet"? A festékszóróra érted?

Mert én a kínálatukban nem láttam leírva.


Obi, praktiker, ilyenek sajnos nincsenek Pécsett. Az ilyen nagyobb szakboltok mindig Budapest környékén vannak, mert ott a legtöbb az ember és az ipari munkás - gondolom.

2014. szept. 20. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj be a Tesco-ba, ott is lehet kapni. Valamint MINDEN festékboltban. Biztos vagyok benne, hogy Pécsett is van legalább tíz...
2014. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy Baumax van Pécsett.... Ezek szerint ott is van ember, meg "ipari munkás"....


[link]

2014. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Valamint MINDEN festékboltban."


Ez tuti biztos?!


Hogy pontos próbáljak lenni : az, amire gondoltam, az az a festékszóró spray, amit valamilyen palackos formában lehet kapni, és a vandálok szokták előszeretettel használni vonatok lepukkantá való kipingálására.


Én nyilván nem falra való firkálgatásra használnám, egy színben kéne csak (kék), és kevés is elég szerintem, mert egy magnókazetta felülete ugyebár nem olyan nagy, néhány tíz négyzetcentiméter.


VISZONT jó lenne olyasmi, ami nem olyan 90akárhány %-os víztartalmú, mert nem szívesen áztatnám szét a magnókazettát.


Nah, mindegy.

Köszönöm, hogy linkeltétek a baumax-ot. Nem tudtam, hogy itt is van.

2014. szept. 20. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!