Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A felettünk lakók nagyon...

Yngve kérdése:

A felettünk lakók nagyon hangosak, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van nekik két kisgyerekük, mindkettő fel-alá rohangál a lakásban és mivel ilyen remek munkát végeztek az építők a falak vastagságát illetően, mindent hallunk. Mozog az egész plafon, a csillár, nagyobb zajoknál még az ablakkeret is. Egyedül a kora délutáni órákban van nyugalmunk, olyankor oviban/bölcsiben vannak. De amint hazajönnek, megint megy a lakásban való rohanás, padlón ugrálás, szerintem még az ágyról is lefelé ugrálgatnak. Ritkábban még visonganak, sírnak is, azt is hallani. Az apjuk idegbeteg, múltkor valamiért szétverte a főbejárati kaput is, szóval eszem ágában sincs megemlíteni neki a problémámat. Ti mit tennétek a helyemben? Létezik valami megoldás?

2014. szept. 22. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Gyámhatóságon jelentsd be, hogy ezeket a kölyköket szerinted súlyosan és rendszeresen bántalmazzák. Kis szerencsével elviszik őket, apuka meg átissza magát a túlvilágra.
2014. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a főbejárat sorsára jutnál, ha megemlítenéd, hogy egy kicsit viselkedhetnének csendesebben. Én mindenképpen nekik szólnék.

Bizonyára te sem örülnél annak, hogyha valakinek problémája lenne veled, nem neked szólna először, hogy konstruktívan oldjátok már meg, hanem szaladna a hatósághoz feljelenteni téged...

2014. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt most félreértés történt, én nem szeretnék nekik rosszat, csak érdekelnek olyan alternatívák, amikkel orvosolni lehetne ezt a dolgot
2014. szept. 23. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!