Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan kell rozsdás sisakot...

Hogyan kell rozsdás sisakot kitisztítani?

Figyelt kérdés

Vettem egy régi katonai sisakot, de eléggé rozsdás. Le lehet csiszolni, vagy tisztítani valahogyan?

Valami bélésféle is kéne bele.



2014. okt. 29. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld petróleumba áztatva, nem mondom, hogy az összes rozsdát leszedi, de talán lazít rajta. Legalább egy napig ázzon. Aztán mechanikusan, de ne durván, mert esetleg kilyukad.
2014. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdés milyen rozsdáról van szó.Ami már bele ette magát,vagy vak rozsdáról .Katona te sem voltál ,az egyszer biztos .
2014. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
29%
Áztasd citromsavba.
2014. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen fémből készült a sisak?Esetleg használtak más fémet is a készítésekor? Vannak rozsdamaró szerek,de ezek használatakor figyelni kell a kezelendő anyag összetételére!
2014. okt. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én javasoltam a petróleumot, és azért nem ajánlottam a rozsdamarókat, mert lehet, hogy több kár, mint haszon. Például a RO 55 nagyon jó rozsdaoldó, és passzívál is, de mint az előttem válaszoló írta, nagyon anyagfüggő a hatása.
2014. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!