Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen olajradiátort, vagy...

Milyen olajradiátort, vagy hősugárzót tudnátok ajánlani, amit hosszabb időre (4-5 nap) folyamatosan bekapcsolva hagyhatnék?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha ez egyértelmű kérdés lenne, de teljesen járatlan vagyok a témában.

2014. dec. 27. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

-bármelyik kibírja ha 5 napig ki sem kapcsolják,

-az már más tészta,hogy én nem merném felügyelet nélkül ,bekapcsolva ott hagyni,

2014. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik el van látva túlhevülési védelemmel,és hameg van a kivánt hőmérséklet,akkor is kikapcsol.Nem szokot ez sehol sem folyamatosan üzemelni .
2014. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem évekig olajradiátor volt a konyhámban, és télen folyamatosan be volt kapcsolva. Még akkor sem kapcsoltam ki, ha elmentem otthonról. Ezek a maiak nem folyamatosan fűtenek, hanem adott hőfokon tartják magukat. Ha elérik a hőfokot, kikapcsolnak, majd amikor kezdenek hűlni, újra bekapcsol bennük a fűtés.
2014. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 27. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Azért ott ne hagyd felügyelet nélkül. Persze ezzel nem szoktak foglalkozni de amikor kiég a lakás akkor megtanulják.
2014. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy zárt olajradiátort nyugodtan otthagyhatsz akár egész napra is. A radiátor nem tudja, hogy őrizetlenül van hagyva, vagy a szomszéd szobában alszol, estleg ott ülsz mellette, és nagyon figyeled.


Egyszerűen csak fűt. Nem okozhat lakástüzet sem, mert nincs, és nem is lesz meg az égés három feltétele..mint tudjuk az általános oskolából...


Ha tűzveszélyesek lennének, már tudna róla az ország, és tilos lenne gyártani(is)


Hogy milyen olajradiátort? Nos asszem Hajdú, vagy akármilyen radiátor kinézetűt használhatsz.


A cekaszos hősugárzó már izgalmasabb...

2014. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!