Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban lakunk a felső...

Panelban lakunk a felső szomszéd folyamatosan áztat. Miért és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Nem a szomszéddal van a baj már kicserélte az egész zuhanyzóját, másfél hónapig minden rendben volt,de észrevettem,hogy a wc-ben, ahol a meleg víz cső van ismét csöpög a víz, amikor tusolnak. Mi lehet a gond és mit lehetne csinálni? Esetleg tömítés gond van?
2010. febr. 6. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj a ház közös képviselőjének.
2010. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez így még elég tág, de mindenképpen szóljatok nekik első körben, mert magától nem fog megjavulni. Aztán naponta kérdezgessétek tőlük h van-e előrelépés az ügyben. Ha 1-2 hét után is még mindig csöpög akkor lehet felkeresni a közös képviselőt, vagy gondnokot, vagy aki ilyenekkel foglalkozik, és megkérni hogy csináljon valamit. Ezután is még lenne más, de eddigre már valószínűsíthető hogy megoldódik a probléma.
2010. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanigy jartunk pár évvel ezelőtt, amikor beköltöztunk a lakásunkba. Kiderült, hogy a lakáson kivuli lefolyócső öregedett el, és azt kellett kicserélni. A közös képviselőnek kell szólni valóban, és keresni kell egy igazán komoly vizest, hiszennagy munka volt, igaz mi nem panelban, hanem tégla lakásban lakunk, végig kellett bontani a wc falát. Panelben nem kell, hiszen a wc háta mögötti falat le lehet szedni, és ott fut a lefolyócső, de azert kemény meló lesz. A ház biztosításábol kell fizetni a költségeket.
2010. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahan már én is gondoltam rá,hogy a wc fala mögött van a gebasz, mert mintha ott is hallanám a csöpögést mikor fent fürdenek.
2010. febr. 8. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!