Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kaputelefont hogy kellene...

Kaputelefont hogy kellene bekötni rendesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Panelben lakom, vettem egy új kaputelefont, mert a régi megadta magát. 2 kábel jön a falból, a rajz szerint bekötöttem, de nem működik. Csörög, ha valaki lent beüti a számot, de hiába veszem fel a kagylót, ugyanúgy csörög tovább, és lenti ajtót sem tudom kinyitni.

A pontos típus: Tesla 4FP 110 77.201

1+n vezetékes, MKT vagy Megyeszeres rendszerű.



2015. febr. 1. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

fórumba azt írják:1-6 áthidalva

6-3-ra a bejövő drót


de inkább rakj fel kapcsolási rajzot és fényképet.

2015. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen az én kaputelefonom belseje is, és ahogy jelölik a képen, úgy kötöttem be. Ahogy írod is, sztem az látható a képen. De nem működik így sem. Kicseng itt fent, de nem lehet beszélni a lent álló emberrel, és kinyitni sem tudom az ajtót.

2015. febr. 1. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

át kellene nézni a nyák lapot, hogy hova mit vittek ki pontosan.

kapu nyitásnál a gombbal rövidre zárod a két vezetéket. kagyló felvételnél meg a csengést a kagyló alatti gombnak kellene megszakítania(esetleg ez kontakthibás és nem bont.

2015. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!