Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözéskor mennyire számít...

Költözéskor mennyire számít neked, hogy milyen tájolású a lakás vagy szoba?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2015. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Évekig éltünk egy olyan lakásban, ahová alig sütött be a nap. Így a szobaszám, elrendezés után egyből azt néztük, milyen a lakás tájolása. Most egy ragyogó napfényes van.
2015. febr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyit tartózkodsz otthon napközben?

Én semennyit... Szinte mindegy mennyire napsütötte a szoba, ha a munkahelyemen töltöm a nappalokat.

2015. febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt a házat, amiben most lakunk, eleve úgy választottam 3 év keresgélés után, hogy jó fekvése legyen. A téli fűtés-számlában sem mindegy, hogyha süt a nap, akkor 10-15 kW-nyi energia beáramlik az ablakokon, és nap közben nem kell fűteni a téli alacsony napállásnál!!!

50 éves koromra végre egy kiváló tájolású házban élek, ami napfényes, és világos, és nem kell napközben is villanyt gyújtani, hogy lássak.

Én is dolgozom hétköznapokon nap közben, de hétvégén igenis van igényem arra, hogy ne egy sötét lyukban éljek (csak mert #3-as válaszoló szerint mindegy).

2015. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Fontos, az említett fények és a lakás általános feelingje miatt is, vagy ha pl. ruhát szárítasz. A nyirkos, sötét lakás a betegségek táptalaja.

Aki azzal érvel hogy csak dolgozni-aludni jár haza, remélem neki is van hétvégéje, amikor kipihenheti magát, és akkor egyáltalán nem mindegy, milyen lakásban teszi. Vagy ünnepnapok stb..

Szerintem pszichológiailag nagyon fontos a napos, világos lakás. (és munkahely is!) Hiányzik az embernek, depresszívebb, ingerlékenyebb, fáradékonyabb lesz nélküle.

2015. márc. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a délutáni nap a fontosabb, de laktam már keleti fekvésű lakásban (ahova ugye a délelőtti süt be) és az se volt gáz. Az összhatás a fontos (tudom, most sokat segítettem).
2015. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mivel csak akkor váltok albit, ha muszáj menni, ezért szükségből választok következőt is. Ár-állapot-környék szoktak elsődleges szűrők lenni, ezekkel jó, ha marad alkalmas.
2015. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!