Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » OTP folyószámlahitel keretem...

OTP folyószámlahitel keretem 45o ezer Ft. Engedélyezett. Legutóbbi atm-es készpénz felvét után bizonylaton felhasználható egyenleg - 402 ezer Ft. Eszerint már csak 48 ezer a felhasználható összeg?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Most írtad, hogy a felhasználható egyenleg 402.000 Ft. Annyi. 48.000-t vettél fel atm-ből nem? a Felhasználható a maradék (450e-48e=402e). Mivel az ATm felvétnek is van napi korlátja kérdés 1 nap hányszor mennyi kp-t bvehetsz fel automatából, mert a hitelkeret nem egyenlő a kp felvét limitjével.Ha kell még pénz és atm-ből nem tudsz már aznap kivenni,a többit kiveheted egy bankfiók pénztárából.
2015. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az azért durva hogy nem tudod a maj fél millát el költötted e vagy nem
2015. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két különböző dologról beszélsz.

A felhasználható egyenleg az a pénzmennyiség, amit felvehetsz anélkül, hogy hitelt kellene igénybe venned.

A folyószámlaHITEL az meg azt jelenti, hogy maximum ennyivel hagyja mínuszba futni a számládat az OTP, de a szerződésben szereplő kamatot és egyéb költségeket felszámítja utána. (És persze vissza kell fizetni, kamatostul.)

[Jó jövedelmed lehet, ha 450 ezer forint hitelkereted van]


Szóval ha a felhasználható egyenleged 402 ezer forint és a hitelkereted 450 ezer, akkor 852 ezer forintot enged felvenni a számládról a bank...

2015. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Senkinek nem tûnik fel a - jel?

Már csak 48at vehetsz fel.

2015. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látod #4-es, teljesen igazad van, bár én is gondolatjelnek néztem, mert szóközt tett utána a kérdező...

Igen, valóban mínusz jel az, és már csak 48 ezre van...

2015. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!