Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek, ha egy...

Mi a velemenyetek, ha egy hazban szinte minden szoba mas szinu?

Figyelt kérdés

Az egyik szoba sotetpiros, a masik zold-narancssargaval, a harmadik bezs-barna, a negyedik olyan sarga-narancssargas, a negyedik pedig ilyen rozsdaszinu, az otodik pedig lila-feherrel?

Es persze mindenhol mas szinu a laminalt, vagy a padlocsempe


2015. márc. 25. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Errol milyen velemenyeket varsz? Ez izles kerdese, el tudok kepzelni minden tovabbi nelkul olyan hazat, ahol ez kiadja. A sotetpiros nem tul jo otlet, kiveve ha kizarolag szex-szobanak akarod hasznalni.
2015. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy csinálják meg. Eddig a legtöbb helyen, ahol hasonlót láttam, elég ízléstelenre sikerült. Ilyen intenzív színek mellett nagyon fontos, hogy milyenek a fényviszonyok, a bútorok, a textilek... és persze a szobák elrendezése.

Szerintem akkor lehet jó, ha nagy házban nagy alapterületű szobákat festenek ki így, mert akkor viszonylag távol kerülnek egymástól a színek. De átlagos, 15-20 m2-es szobáknál inkább nem erőltetném.

2015. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Manny válasza:
Desingtos bár ha nem illik egymáshoz akkor szarul is elsülhet a dolog! ;D
2015. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik kedves családtagom pont év elején gondolt egyet és festette át így a lakását, van itt sárga, zöld, krémszín, meg valami, amit nem is ismerek, leginkább lilás. Hát botrányosan rondára sikeredett, mivel ugye a szobasjtók nyitva vannak, belátod az egészet, és zavarja a szememet ez a sok szín. Egyszerűen nem illik össze, nem harmonikus, nem otthonos.
2015. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az elso ket szoba az, ami elut egymastol, de teljesen mindegy, mert nem llatszik.

Az egyik szoba piros, a masik a lila-feherrel. A padlasszobank zold-narancssargaval.

Bezs-barna a konyha, rozsdaszinu a nappali, es sargas-naracssargas a terasz.

2015. márc. 25. 13:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Ajtok, ablakok feherek, plafon szinten.
2015. márc. 25. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:

A pirostól és a lila-fehértől rettentő rosszul lennék. :)

A többi oké így alapból, de marhára el tudja rontani a nem hozzáillő bútor, szőnyeg, stb.

2015. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem fura, de én mindig rendszerben gondolkozok. Nálunk az egész alsó szinten ugyanolyan hidegburkolat van, a falak színe is egyforma a nappali-konyha-előtérben. Laminált padlóból praktikus okok miatt is egyfélét vettünk (kevesebb a szemét). A lila-fehér, sárga, naracssárga meg nem az én világom.
2015. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2015. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!