Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt megállapítani,...

Hogy lehet azt megállapítani, hogy elemek -ceruzaelemek meg annál kisebb ceruzaelemfélék- lejártak-e vagy még jók, használhatók?

Figyelt kérdés

Rendrakás, pakolás közben találtam egy fiókban hátul egy csomó elemet, amik még régebben borulhattak ki a csomagolásukból. Nem csak 1-2, elég sok ahhoz, hogy csak úgy kidobjam őket, a fele egy csomagnak,talán 20 is van.

Szobahőmérsékleten voltak.



2015. máj. 27. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem folynak akkor hajrá.
2015. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kata kata ***** válasza:
50%
2015. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves szegycsont; köszönöm szépen, de még akkor is, ha akár 3-4 éve is lehet, hogy ott voltak.?

Persze kipróbálhatom, de ha pl. beleteszem az órába, és néhány napon belül elkezd az óra késni, vagy akkor folyik ki, akkor bajban vagyok.

2015. máj. 27. 20:32
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves katakata; én azt hiszem, egy ilyen mérő többe kerülhet, mint az összes elem.

És még ha az elemek környezetszennyezését nézem, akkor se hiszem, hogy okos dolog lenne elemekre mérőt venni. Vagy talán mégis? Nem tudom.

2015. máj. 27. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem igényel akkora pontosságot a mérés esetedben egy 500 forintos multiméter is megteszi ha pl a 1,5v-os elem 1,3 alatt van akkor kuka
2015. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem folynak ,akkor általában jók.Akár 8 évig is eltarthatók .Tedd valamilyen készülékbe,igy is ki lehet próbálni .
2015. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
attól, hogy egy elem nem folyik, lehet, hogy lemerült, szóval ez nem jó szempont
2015. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 ha lemerült akkor arra meg igen hamar rájön, és dobja kifele.
2015. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2015. máj. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!