Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a lakásból...

Hogyan lehet a lakásból kiírtani a fáraóhangyát?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztunk hangyairtó szerrel, de nem hatott sajnos! Egyre többen vannak, és mindenbe belemásznak.
2008. aug. 31. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni fáraóhangya írtót.
2008. szept. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Állítólag a fáraóhangya írtó szer eddig a leghatásosabb, de ezek szerint neked is ilyen észrevehetően vannak mindenhol szóval ha mondjuk leírnád, hogy vannak-e más tapasztalataid mondjuk csípés vagy valami, mert lehet, hogy nekem is ezek vannak, de én nem vettem észre, hogy rajzás lenne. Köszi
2008. szept. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek nem csípnek, csak belemásznak mindenbe, és mint kiderült az egész lépcsőház tele van velük...Pici, vörös hangyák...
2008. szept. 3. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb.úgy 2 hónappal ezelőtt újra jelentkeztek nálam a fáraóhangyák.(Pici,vörös).Oda ragasztottam a kisszekrény oldalára a fáraóhangya írtót,ahol láttam a legtöbbet.Több mint fele elfogyott,illetve ki is szóródott,de szerencsére pár hét múlva eltüntek.Mostmár nem látok egyet sem.
2008. dec. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

„A PROTECT fáraóhangya-csalétek olyan rovarnövekedés gátló szert tartalmaz, amelynek nincsen azonnali ölő hatása, azonban meggátolja a királynők peterakását, illetve a lárvák fejlődésében zavart idéz elő, és a hangyaboly 12-14 hét alatt kihal.” ( [link]

Oksi?

2013. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!