Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakik-e valaki lakókocsiban?...

Lakik-e valaki lakókocsiban? Érdekelnének a megoldásai, tapasztalatai.

Figyelt kérdés
(télen-nyáron)

2015. aug. 5. 16:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
A pilismaróti kempibgben lakik egy család, de nem tudom a részleteket.
2015. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában, ahol sokak szerint kolbászból van a kerítés, sokan laknak lakókocsiparkban.

Én laktam igaz csak nyáron.

Tapasztalat? Nem cserélném el a lakást egy lakókocsira.

Pár nap nyaralás még oké, de élni benne...

Tisztálkodás, ürítés, télen fűtés...

2015. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
csaladtagom elt lakokocsiban egyedul + a kutyaja... haaaat nem laknek lakokocsiban, nagyon modernnek es jol felszereltnek kell lennie ahhoz hogy "komfortos" legyen. egyebkent van egy resze a hogyan keszultnek, amiben amerikaban gyartanak lakobuszt, nah azok kozul el is fogadnek parat 😄 de az persze nem a magyar arkategoria (olyan megoldasok hogy a smart (mercedes buszok) a busz hatuljaban parkol es ha csak varosba megy az illeto nem kell a busszal mennie csak kiparkol belole)
2015. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Feltételezem a kérdő nem az amerikai álmot kergeti, hanem itthon akar kikoltözni jobb híján lakókocsiba. Pl a szülőktől leválni stb.
2015. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Jól gondolom kérdező?
2015. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lakni lehetne, csak a bejelentett lakcím nem tudom hogy van.
2015. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na írj má valamit.
2015. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hat nem az amerikai alomra gondoltam semmikepp 😂 csak kerdezett megoldasokat arra gondutam en, naiv hozza nem erto hogy esetleg merithet otleteket belole. egyebkent igy kicsit jobban atbrainstormingolva a dolgot lehet nem is ezzel a lakobuszos musorral kezdenem, hanem vannak kifejezetten erre a szuk terek kihasznalasi otleteire rameno musorok es amit jonak gondolok azonnal ki is irnam. szigetelesre mindenkepp figyelj ha telen nyaron abba akarsz lakni
2015. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, jól gondolják a kedves válaszolók, nem kergetek amerikai álmot. Van lakásom is, de ebbe most ne menjünk bele.

Pillanatnyilag sátorban fogok lakni.

Arra vagyok pontosan kíváncsi, hogy hogyan téliesítették, milyen anyagokat használtak, valamint hogyan szigetelték a csöveket.

Sokat fogok mászkálni mostanság, nem tudom, hol leszek.

2015. aug. 5. 22:19
 10/14 anonim válasza:
71%
Ha nincs fix helyed, nem tudsz áramra csatlakozni, kózműre, nem lesz lakcímed. Ez itthon nemigen valósítható meg.
2015. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!