Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázszagra felébred az ember?

Gázszagra felébred az ember?

Figyelt kérdés
Vagyis ugye a gázrezsó gázszagára (annak a szagára amit mellékevernek) mondjuk éjjel ha szivárog?

2015. szept. 10. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Mostanában volt pár ilyen kérdés,ha ugyanaz vagy,aki azokat föltette,inkább nézesd meg szerelővel. Én néha éreztem a régi tűzhelynél gázszagot, 3ezer ft-ért körbefújt mindent a szerelő,leszigetelte,amit kellett,annyit megér a nyugalom.
2015. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Én legalábbis semmilyen szagra nem ébredek fel, csak ha már az kihat valamilyen szinten rám. Képes vagyok fájdalmakra sem felébredni, csak megálmodni, hogy autóbalesetem volt és szorít a mellkasom, nem tudok rendesen levegőt venni. Majd felébredek és rájövök, hogy a valóságban is szorít a mellkasom. Vagy ugyanez csak fejfájással. Mielőtt felébrednék a fájdalomra, álmodok róla. Képtelenségnek tartom, hogy bármilyen szagra felébredjek.
2015. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felébred, de a másvilágon.
2015. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fel. Ha veszélyt jelez az ösztön, egyből észhez tér mindenki.
2015. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van felébredsz, ha mégse akkor nem ébredsz fel...többet! :(


Nèzesd meg gázszerelővel, vagy ideiglenesen zárd el a fő gázcsapot.

2015. szept. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!