Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elromlott a bankkártya ha...

Elromlott a bankkártya ha véletlenül kimostam?

Figyelt kérdés
Ruhák kimosása után jöttem rá hogy véletlenül a zsebemben maradt a paypass-os bankkártya. Ezután működhet még a paypass vagy a "lehúzós" rész? Valakivel történt már ilyen?

2015. szept. 19. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, semmi baja ha nem sérült. Az adatok nem vesznek el róla.
2015. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, az adatok nem is azon vannak, hanem a számlán. Csak arra voltam kíváncsi hogy a leolvasó ugyanúgy érzékeli-e.
2015. szept. 19. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem is a számlaadatokra gondolt az első válaszoló, hanem a kártya biztonsági adataira, amik beazonosítják.

A víztől nem lett baj, esetleg ha a mosógép megtörte egy kicsit. De kipróbálod, és kész.

2015. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A mágnescsík talán ami legkönnyebben tönkremehet. Főleg ha fémgomb vagy valami megkarcolja.

Mondjuk ha valami nagyon belekarcol a chipbe, annak is annyi. Csak az ellenállóbb.


Talán a paypasst nem kell félteni, hiszen belül van az antenna.


Igazából csak a használatnál derül ki.


Viszont az, hogy csak a mágnescsík megy tönkre lehet hogy önmagában is nagy gond, mivel az ATM azt is érzékeli és lehet, hogy benyeli vagy csak visszautasítja.

2015. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel benne volt a zsebben, azon belül is a tokjában ezért külső sérülés nem lett rajta. Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 20. 14:18
 6/8 anonim válasza:
Na működik?
2015. okt. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja.
2015. nov. 13. 06:24
 8/8 anonim válasza:
Én megfürödtem vele és egyáltalán nem működik már 😆
2021. jún. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!