Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok már lyukadt/durrant...

Nálatok már lyukadt/durrant ki ilyen strand játék. Pl gumimatrac, strandlabda, úszógumi, fotel?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok vele, megpróbáltátok megragasztani esetleg levágni róla az épp részt (gumimatracnál a fejpárna) vagy kidobtátok a kukába? Épp azon szomorkodok, hogy amilyen áruk van, alig bírnak ki néhány szezont.
2015. okt. 8. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Juh, az még elfelejtettem megkérdezni hogy mitől lyukadtak ki?
2015. okt. 8. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam gumimatrac lyukadt ki. Régi volt. Ráültem, reccs. Mivel tudtam, hogy régi, nem is próbáltam megjavítani. Felraktam a padlásra, hogy majd jó lesz valamit letakarni. Évek múlva találtam meg, és rendesen tört, ahogy hajtogattam...
2015. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem lyukadt már ki gumimatracom. A barátnőm szúrta ki idegességében mert 6. Próbálkozás után sem tudott rá felszállni. Én úgynevezett filyékony pvc-vel javítoiiam meg azóta sem enged le még 7 nap után se. Utána se kell fújni.
2020. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A gumicsónakommakl(egy 150 ezer forintos sevylor kajak volt.) egyszer áteveztem egy vízből kb 1 cm-re kiálló vasrúdon. A két főkamrát kb 12-cm hosszan hasította fel és az egyik padlólégkamrát is kovágta. 2 másodperc alatt engedett le a gumicsónakom a parttól 250 méterre. A barátnőm csónakjába kapaszkodva mentünk ki a partra. 3 héttel később a barátnőmmel ugyanitt suppoztunk. Akkor a barátnőm suppját (299 000 ft volt a sup.) szútra ki ez az oszlop. Azóta már nincs ott az oszlop. Az én csónakomat nem kellett annyira felfújni úgyjogy annak csak szakadás hangja volt. A barátnőm versenysuppját viszont 3 bárra kellett fújni úgyhogy az nem kicsit durrant a barátnőm alatt.

Később meg megszivatotott a barátnőm azzal hogy leeresztette alattam a vizen az új gumicsónakomat.

2020. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!