Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen háztartási eszközöket,...

Milyen háztartási eszközöket, berendezéseket érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Kaptam költözési támogatást, ebből van még 18.000 Ft-om.


Bármilyen olyan dologra költhetem, ami mozgatható, és a lakhatáshoz, élethez szükségem van hozzá.


Most albérletben lakom, de pár hónap múlva a saját lakásomba költözök, ami még nem tudom milyen lesz, tehát még nincs jelöltem.


A kérdésem az lenne, hogy milyen dolgokat vennétek ti, amiket könnyen magatokkal tudtok vinni és alapvetően szükséges?


Mikróm, kávéfőzőm, vízforralóm, szendvicssütőm és kishűtőm van. Ahogy foteleim is. Ágyat nem ártana, de el sem tudom hozni, és tárolni sem tudom sehol. Szóval pici dolgok kellenek.


Gondoltam wok-ra, azt nagyon szeretnék. Turmixot is, de nem tartom annyira fontosnak, hogy erre költsem. Étkészlet sem rossz, és evőeszköz. Mi az, ami még hasznos lehet?


2015. dec. 21. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Wok-om nekem is van ,de csak egyszer használtam.

Kukta, botmixer,teflonos lábas,fazék,

2015. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy házba mindenképpen kell porszívó... A konyhai eszközökkel nehezebb, mert mindenkinek más fontos. Nekem jól jön a turmix, de akinek nem muszáj, annak egy botmixer lehet jobb (nekem mindkettő van és mindkettőt gyakran használom) - már ha használod valamire, ugye. A wok jó, nekem is voltak, csak nem tartottak örökké :(

Nekem speciel a legalapabb konyhai eszközöm a magok darálására is alkalmas kávédaráló :) Kávét nem darálok benne, de magokat s egyebeket napi szinten. De ez életmód kérdése. Egy robotgép lehetne még jó, de az nagyon drága s az sem kell mindenkinek.

2015. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Botmixer, porszívó, pirítóssütő
2015. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Porszívót már vettem, robotporszívót. Mixerem van, kenyérpirítót otthon sem gyakran használok.


Amit vettem: két lapos és két mélytányér (nem volt szettben ami tetszett), wok, kis palacsinta sütőt, étkészlet, szedőkanál, meg egy tésztaszűrős edény :) Örülök nekik, párom a wok felavatását kérte karácsonyra, imádja a sült tésztát :D

2015. dec. 22. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!