Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Klíma felszerelés erkélykorlátra?

Klíma felszerelés erkélykorlátra?

Figyelt kérdés
Ma végeztek állapotfelmérést. Beépített erkélyünk van, ablakos, alul is üveges. Korlátra ajánlotta a felszerelését, őszintén én még így nem láttam sehol. Elmondása szerint teljesen biztonságos és ennyit el kell bírnia, tudom, hogy ő a szakember és ért hozzá, de érdekelne másnál hogy oldották meg.

2016. febr. 18. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Társasház, vagy magántulajdonban lévő családi ház?

Ha családi ház, akkor annak a szakértelmében bízol meg, és oda teszed, ahova akarod.

Ha társas ház, akkor az egységes homlokzat, meg egyebek miatt előfordulhat, hogy az alapító okirat tartalmaz erre vonatkozó kivételeket, hogy bármit nem művelhetsz a homlokzattal...

2016. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Társasház, engedélyekkel nincs gond, csak mivel nem láttam még máshol így megoldva ezért elbizonytalanodtam :)
2016. febr. 18. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


jobb oldalt, 10. emeleti beépített erkély.

2016. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3-as


Ha, az en klimam logna igy ki akkor még aludni sem tudnek. Ha, meg valami folytan (orkan, vihar) leesne es egy jarokelöt agyonütne, akkor meg pláne nem tudnam becsukni a szememet.

En nem csinalnam, ... de, nem vagyunk egyformak.


Jobbrol a 6.emeleten, a szomszedod egy ablakot rakatott oda, vagy az vm. reklamfelület?

2016. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1.

D'accord!


Az alapito okirat a lakoközösseg alkotmanya.

Ezt sajnos sokan elfelejtik, hogy lakohazaknal mi a közös-, es mi a magantulajdon.

Nem árt egy pillantast vetni az alapito okiratba.

2016. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3# köszönöm! így ajánlotta a szakértő ahogy a képen van.

Jövő héten fel is szerelik :)

2016. febr. 20. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!