Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A darazsak befészkelték...

A darazsak befészkelték magukat a kerti kapuba a zár nyíláson keresztül! Este még nem veszélyes de nappal igen.. Hogy tudom kivégezni őket, valami hatásos módszer?

Figyelt kérdés

#darázs kapuba #zárba
2016. jún. 23. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Raid sprével a redőnyszekrényből is ki lehetett írtani őket.
2016. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dezodor+öngyújtó
2016. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van kifejezetten darázsírtó aerosol, olyat vegyél.

Hirtelen lebénítja a darazsakat, másrészt messzire lehet vele spriccelni, így esélyük sincs eljutni odáig hogy megcsípjenek. Többször használtam ilyet, nekem mindig bevált.

2016. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
protect darázsirtó spré...
2016. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
chemotox spray
2016. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Raid az a legjobb, én azzal irtottam ki már többször őket. Volt hogy az ereszajj deszkáknál voltak aztán a padláson máskor meg egy vas csőben. minden esetben a Raid sprével sikerült ki írtani őket
2016. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gomzoli ***** válasza:
Este, sötétben támadd le őket, akkor mind a fészeknél vannak, és le vannak dermedve. Jól Fújj be nekik, aztán gyorsan tömd be a nyílást, ahol közlekednek.
2016. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Öngyújtó? Akkor felgyújtod a házat is.
2016. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
attól h valaki dezodorból lángszóró szerüséget csinál amivel egy kapuból kifüstöli a darazsakat nem értem h gyulladna föl a ház...
2016. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!