Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A használt kidobandó könyveket...

A használt kidobandó könyveket be lehet dobni a papír gyűjtő konténerbe vagy a sima zöld be kell?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Könyvet kidobni? Pfff...
2016. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés de ha már nem jutott el az agyadig mit kérdezek, akkor a roppant ideillő válaszodra szeretnék válaszolni. Kénytelen vagyok kidobni a felgyülemlett könyveket mert már nem férek el itthon, pár könyvet leadtam de a munkafüzetekkel,füzetekkel,szöveggyűjteményekkel már nem tudok mit kezdeni.

Ezért is tettem fel a mérdést mert nem szívesen dobom ki őket de ki kell, akkor már legalább úgy dobjam ki,hogy tudom újra tudják hasznosítani.

2016. jún. 24. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Kidobandó könyv nincs. Könyvtárak, antikváriumok, múzeumok, iskolák, akármik csak átveszik. Vannak, akiknek sokba kerül megvenni év elején a könyveket, nekik is jól jöhet.

Látom amúgy, hogy 4 éves a kérdés. Nyilván ha már nem használnak olyan könyveket, munkafüzeteket semelyik iskolában, mert elavult és a múzeum se veszi át, és úgy össze van firkálva vagy ki van töltve, hogy már nem lehet hasznosítani, akkor bedobható lenne, ha nem 4 éves lenne a kérdés.

Nem tudom, pontosan milyen könyvekről volt szó, de talán még én is néhánynak örültem volna még használtan is, hogy ilyen is volt.

2020. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!