Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kétlaki emberek: vagyis akik...

Kétlaki emberek: vagyis akik albérletben vannak Budapesten, viszont vidéken van a szülői ház esetleg nyaraló. Ti hol érzitek jobban magatokat?

Figyelt kérdés

Én vidéken. Gyerekkoromban minden vágyam volt Budapest, sajnos mostanra nagyon megutáltam. Vidéken jobb, ugyanis dimbes-dombos vidéken van a szüleim háza és jobban érzem magam. Szinte alig várom már a pénteket, hogy mehessek. Nekem még mindig vidéklen van az otthonom.

Érdekes, de télen jobban szeretem Budapestet.



2016. júl. 21. 14:04
 1/4 anonim válasza:
Ha tehetném, visszaköltöznék, de munkám nem lenne sajnos...
2016. júl. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hasonlóan gondolom én is.
2016. júl. 25. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki nyugdijas lett és nagyon elege lett Budapestből (pedig kertvárosi volt és ott is született), azok közül sokan kiköltöztek az agglomerációba. Ott vettek kisebb házat és jól érzik magukat, nem kell naponta bejárniuk.
2016. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rewqrewqrewq ***** válasza:
Aki vidéken született ..főleg falun ..az a legtöbb esetben ott is érzi jól magát........ Aki panel lakó volt az meg sokszor az is marad. Vagy ha nem ..akkor is egy nagyobb városban vesz valami kecót.
2019. máj. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!