Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözzek Magyarorságra?

Költözzek Magyarorságra?

Figyelt kérdés

Szlovákiában élek, 1 hónapja munkanélküli vagyok, középiskolai végzettségem van. Sosem éreztem Szlovákiát otthonomnak, szóval gondolkodom rajta, hogy Magyarországra költözzem a párommal együtt. A párom jelenleg a vasúton dolgozik, a fizetése 500 euro kb. 150 000 Ft. Nem tudom, hogy érdemes lenne-e elköltöznunk Magyarországra, azt halottam, hogy elég alacsonyak a bérek. Légyszi adjatok tanácsot, mik a tapasztalaitok? Ha érdemes elköltözni, ha mégis hová? Közel a német határhoz? Köszi :)

21/L



#fizetés #állás #munka #albérlet #Szlovákia #szlovakia magyar #nemet hatar
2016. aug. 3. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Itt nem olyan jó az élet, minden formában rossz . Én a helyedben ide biztosan nem jönnék !
2016. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Ez sokmindentől függ


Vannak-e ide kötődésetek?


Te mivel foglalkozol?


Nézegessétek az állásokat ha találtok olyat ami tetszik pályázzatok


Csak akkor gyertek ha van biztos munka

2016. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Eszter76 ***** válasza:
90%

Próbálj munkát keresni ott is, itt is - és oda költözzetek, ahol találsz (vagy még inkább ahol mindketten találtok). Ha a párodnak ott biztos állása van, akkor lehet, hogy azt érdemes megbecsülni. Itt sem könnyebb munkát találni - sőt. :-(

A lakás sem mindegy. Az albérlet nagyon drága. Itt is.

2016. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mo.-on munka nincs, a bérek a béka segge alatt, az árak az egekben. Ha már költözni akarsz, keress valami ígéretesebb célországot.
2016. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érzed otthonodnak Szlovákiát azért, mert nem tudsz szlovákul és emiatt csunyán néznek rád, vagy esetleg más okod van rá? ajánlom az istp.sk oldalt, egy valag álláslehetőség van átlagfizetésért. MO-n szarabb a fizetés mint Szlovákiában btw
2016. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!