Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen a Keletinél lakni?

Milyen a Keletinél lakni?

Figyelt kérdés
Most fogunk oda költözni és azt szeretném kérdezni,hogy mik a vélemények,milyen ott a környék?

2016. aug. 7. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a nyolcadik vagy a hetedik kerületi felére gondolsz. A hetedik kerületi részből is van rosszabb és jobb környék... Konkrétan "a Keletinél" a a Rottenbillertől a Nagykörút felé eső rész például jobb mint a Dózsa György út felé eső rész.
2016. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Teljesen mindegy. Cigánylakta övezet és a Keleti környéke amúgy sem szép és bizalomgerjesztő na meg nem biztonságos. De ti tudjátok. Ha mindenáron odaakartok költözni az a ti dolgotok. Én kihagynám az biztos.
2016. aug. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bethlen Gábor utcában laktam 1 évig. A házban 1 cigánycsalád lakott, a rendesebb fajtából, de hangosak voltak azért. A környéken van sok hajléktalan, cigicsempész és cigány. Szóval elég lepukkant arcokkal van az ember körülvéve. És annak ellenére, hogy az utca eleje, Keleti felöli része akkoriban lett felújítva, koszos, szemetes az egész. Egyébként engem attrocitás nem ért pedig lány vagyok és éjjel buli után sem volt probléma. Tehát én azt mondom, hogy inkább ez a környék, mint a 8.ker belseje.
2016. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!