Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy hűtőszekrényem, amit...

Van egy hűtőszekrényem, amit nem használunk (most engedem le), de látható helyen marad, nem tudom mindig nyitva tartani az ajtaját. Tehát kikapcsolt állapotban lesz, hogy tudnám penészmentesen tartani?

Figyelt kérdés

Elsősorban természetes tippeknek örülnék (ecet stb...).

Köszönöm előre is!!



2016. aug. 8. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha leolvasztás után jól kitisztítod, majd szárazra törlöd, miért penészedne be?? Hetente azért nem árt kiszellőztetni. Nekünk évekig állt így a hűtő, semmi penész nem volt benne.
2016. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Alapos ecetes áttörlés plusz hetente szellőztetés? Ennyi elég?
2016. aug. 8. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyapám használt egy hűtőt szekrénynek a pincében, nem penészesedett.
2016. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell tárva tartani az ajtót, csak ne hagy bezáródni (teszel egy könyvet állítva az ajtó meg a szekrény közé) úgy nem foglal nagyobb helyet
2016. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Közben leolvadt, teljesen kiszáradt, kitakarítottam, ecetes vízzel áttöröltem, ajtó résnyire nyitva, így tuti nem lesz gond.

2016. aug. 9. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!