Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen az élet az ország...

Milyen az élet az ország legszegényebb megyéiben?

Figyelt kérdés
Mennyivel rosszabb mint pl. Pest megye vagy Győr-Moson-Sopron? Most az ilyenekre gondolok mint pl. Szabolcs, Borsod,Nógrád.
2016. aug. 26. 14:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%
Én Pesten lakok, de itt is $z@r az élet.
2016. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondolom munka szempontjából több lehetőség van, mint egy szabolcsi hátrányos településen élőnek.
2016. aug. 26. 14:14
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Én szabolcsi vagyok egy kis faluban élnek a szüleim, nem vagyunk szegények, gazdagok se, inkább középréteg, én pedig már Debrecenben tanulok egyetemen. Szegény emberek mindenhol vannak, annyi a különbség, hogy itt szabolcsban több a cigány akik nem dolgoznak semmit és bunkók. A másik különbség még amit láttam az az, hogy kevesebbet tudnak félretenni az emberek és nem nagyon járnak nyaralni (legalábbis a nagy többség.)
2016. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szobocsban atlag!
2016. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szabolcsban* bocsi

Telefonrol irok

2016. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Ezek cigánytelepek. Ezzel szerintem mindent elmondtam.
2016. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
élnek rokonaim Borsodban. sokat nyaraltam náluk, és aki szorgalmasan dolgozik, fel tud emelkedni. de például Békéscsabáról két olyan ismerősöm is van, akik ott nem találtak munkát hosszú ideig, vagy nagyon kevés fizetésért kaptak. Egyik Pestre, másik Győrbe költözött
2016. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Kedves hatos, gondolom te valami proli vagy. :D


Na mindegy, kár hogy budapesten nektek is megvan a saját cigánytelepetek nyóckerként. Az egyetlen cigánymentes területe az országnak (sajnos) csak kb. nyugat magyarország legngyugatibb része.

2016. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
8: Gondold, bár szerintem a nettó 600-as fizummal az 5. kerületben lakva annyira nem vagyok proli, de pattogj csak. Nyolcker is cigánytelep ahogy mondod, de ettől még szabolcs meg borsod nem lesz jobb. Te valami jogvédő liberális vagy gondolom.
2016. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
A liberális jelző kb. a legtávolabb áll tőle. Csupán azért bátorkodtam rád aggatni a proli jelzőt mert eléggé lenézően nyilatkoztál az említett megyékről, kb. általánosítottál ami meg nem magas IQ-ra vall, hiszen az ország minden területén élnek intelligens emberek nem aggadhatod rá egy egész megyére, hogy cigánytelep.
2016. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!