Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért muslincásodok ennyire,...

Miért muslincásodok ennyire, és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Már percekre sem hagyhatok elöl semmit, a dekorációnak (plusz a kicsiknek kedvcsinálónak/emlékeztetőnek) kirakott gyümölcsöstálamat kénytelen vagyok a hűtőben tartani, de ez sem érte el a hatást: múltkor csak vágtam egy szelet citromot a poharamba, visszatettem a többit a hűtőbe, előkotortam az üdítőt, mire visszaértem, már felrebbent a pharamból, a citromszeletről egy muslinca. Gyorsan szeretnék valami megoldást, honnan, mire jönnek ezek?
2016. szept. 8. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Valahova odapetéztek, és azért van ilyen sok, mert a muslincák nagyon szaporák (nem véletlen a genetika kedvenc állatfaja).

Megoldást sajnos csak rovarirtót vagy légypapírt tudok javasolni,illetve ha beteszed a cuccost a fagyasztóba 1 napra, az majd kicsit lehűti őket.

2016. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

en porszivoval szoktam elkapkodni oket

feher a fal is es a butor is, konnyu eszrevenni oket

beallok a porszivoval a konyha kozepere, kezembe veszem a hosszu rudat es csak kapkodom oket befele


utana napokig nincs egy darag se

2016. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az okot szüntesd meg először, utána jöhet a légypapír.


Ha a lakásban van valami kallódó gyümölcs vagy zöldség, amiben szaporodnak, azt dobd ki. Ha kintről jönnek be, rakj fel szúnyoghálót, az legyek és szúnyogok ellen is jól jön.

2016. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

Egy kis edénybe egy darab kinyomott citromot felönteni sörrel.

Legjobb valahová az ablakra elhelyezni. Nem fog tőle mindegyik elpusztulni, de az összes oda fog szállni és máshol nem lesz belőlük egy sem.

A másik megoldás ugynaz a lötty egy PET flakonban, melyet néhány helyen kilyukasztunk. Az összes muslica bele fog menni, de kijönni már nem tud.

A citrom helyett ecetet is lehet használni.

2016. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!