Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázcső környékét mennyire...

Gázcső környékét mennyire lehet "piszkálni"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régi társasházban lakunk, néhány szomszédnál csótányok jelentek meg. Nálunk még szerencsére nem. A lakás kb egy éve lett felújítva, minden pikk-pakk nincsenek rések sehol, kivéve egyet: ahol a gázcső kimegy a lakásból. Tudom, hogy a gázcső elég kényes terület, viszont nem tudom pontosan, hogy mik az előírások, mennyire lehet "piszkálni". Ezt úgy értem, hogy lehet-e a gázcső köré, vagy a lyukba (a falban)... stb sziloplasztot nyomni, gipszet/fugát tenni... stb? Van-e valami ilyen előírás/szabályozás, vagy nem javasolt dolog? (egyelőre zacskókkal van betömködve, átmenetileg) - Itt most nem a kártevők elleni védekezésre kérem a válaszokat, hanem a feltett kérdésre, köszönöm! :)

2016. szept. 19. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs lefestve akkor gipszet ne használjál, más lehet. nyugodtan eltömítheted akár purhabbal, vagy szilóval.
2016. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szilózhatod, az a legjobb. Nálunk is voltak csótányok, nekem a fürdő összefolyón jöttek be :-) Aztán a pincében elhelyeztünk mérget, minden lakást jól kitakarítottunk (a peték pl. a bútorok alján voltak)és eltűntek.
2016. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És milyen méreg volt a hatásos?
2017. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!