Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy Zalaegerszeg egy jó város?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen barátságos város, szép környezetben fekszik, az utcák, terek szépek, van lehetőség kikapcsolodni van mozi, aquapark,thermal, uszoda stb, Sok mindent lehet sportolni. Mindenféle bolt megtalalhato itt. A kozbiztonsag véleményem szerint teljesen jó. A lakás árak nem az egekben vannak.

Viszont én 22 éves vagyok, már Pesten tanulok,de amint végzek visszajovok. Sok ismerősöm azt mondja, hogy ő sose menne vissza Egerszegre mert egy gagyi város, nem lehet semmit csinalni.

Én péntek esténként is sok helyen tudok szórakozni, mondjuk szerintem tarsasagfuggo, de vannak bulihelyek, beulos helyek a fiatalok számára ,mostanában egyre több.

Nektek mi a véleményetek a varosrol?

Miért akarnak annyira mashova/kulfoldre menekülni a fiatalok innen?


2016. okt. 9. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:

"Csak én gondolom úgy"


Nem. Még vagytok pár százan...

2016. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Mi most költöztünk el. Dolgozni még odajárok.

Nem szerettem. Van ami jó benne, de rengeteg a negatívum. Kisgyerekesként végképp a hócipőnk tele volt a várossal. A polgármestertől hányingerem van. Az hogy a Bóbita játszótéren kívül más játszótér nem érdekli a várost még a legkisebb gond. A közbiztonság csak papíron kiváló,ugyanisrengeteget ügyet eltusolnak. Legutóbb pl két fiatalt vertem agyba-főbe a Kossuth utcán, de a rendőrség a polgármesteri hivatallal karöltve elbagatelizálná az ügyet. A belváros fényes nappal is sokszor inkább egy cigánygettóra hasonlít, és tenni semmit nem tud/akar a rendőrség. A közlekedés egy vicc. Az hogy a tanév első napján lezárják a Kossuth utcát a legújabb fesztiváljuk miatt már nem is meglepő. Soroljam még? Ettől neked még tetszhet. Pár éve amikor főiskola miatt idesodort az élet még én is másképp láttam a dolgokat. És van ami tényleg jó, én pl a kórházzal abszolút meg vagyok elégedve.

2016. okt. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

* vertek agyba-főbe

Csak ez az átkozott telefon...

2016. okt. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, koszi hogy leirtad a véleményed!
2016. okt. 10. 00:16
 5/9 anonim válasza:
40%

Igazából a városró mindig más véleményen vagyok.De alapvetően jó kis városka ez.A biztonsággal szerintem nincs baj.Ami pedig a rendőröket illeti,nem tudom mit gondol az egyik korábbi válaszoló...Ők is csak emberek,hosszú munkaidővel,hol nappal,hol pedig északa,és nincsenek is elegen,de amit tudnak megtesznek.Nyilván el van tusolva néhány ügy,de csak az olyanok amikkel igazából nem lehet mit kezdeni.Gondolok itt családi perpatvarokra,ahol kb egy pofononkívül semmi sem történ.Ha pedig senki nem jelent fel senkit,akkor nem fogják ki vizsgálni az ügyet.


Valóban elég sok lehetőséget nyújt Egerszeg a szórakozás,kikapcsolódás terén.Aki pedig nem így gondolja,az lusta utána járni,vagy nem is akar igazán részt venni ezeken.


Az ismerőseidnek meg valószínüleg a változás kell,vagy rossz élményeik vannak,esetleg olyan ismerősök akikkel nem akarnak össze futni.


Hogy a fiatalok miért akarnak menekülni?


A jobb élet reményéért.Van akinek sikerül,van akinek nem.

Annyi biztos hogy a többséget a pénz motiválja,és nem olyan értelemben hogy megtudjon élni.Én biztosan nem mennék el innen a környékröl hosszabb időre,már csak a család miatt se,meg nekem itt jó.Igaz hogy nem egerszegen lakom,de szinte már csak aludni járok haza.

2016. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
,,ZEG ez a hely amit nem feledek el"
2016. nov. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én zalaegerszegi vagyok, most fogok elköltözni, mert fél év alatt sem sikerült normális munkát találnom.Sajnos ismeretség nélkül lehetetlen.
2016. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Enoid ***** válasza:
50%

Helló. Most milyen Zalaegerszeg? Csipánhegyen van ingatlan ami èrdekel. Ezèrt kèrdezem.

Szederliget Organikus Farm és Állatsimogató

06 31 781 1851

[link]

Innen költöznèk velük oda. Állatsimogató meg ami jó ott folytatnám.

2022. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én utálom Zalaegerszeget, semmi szép nincsen benne. Panellakások, boltok, pár családi ház. Munkalehetőség sem sok van. Persze, gyárak vannak, de ha az ember tanult, nem mindenki akar összeszerelőnek menni. A targoncás meg inkább férfiszakma. Szellemi munkaköröknél meg valóban az ismeretség számít.

Nekem van kilátásban munka, és megyeszékhelyről kell átjárnom egy másik megye egyik falujába dolgoznom.

Egyébként, hogy jót is mondjak. Egy előnye van Zalaegerszegnek, hogy a közelben vannak azért szép, nyugodt falvak, de ennyi.

Én sajnos Zalaegerszegen nőttem fel, még ott is élek, de amint lesz lehetőségem, falura fogok kiköltözni.

2023. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!