Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Le lehet tölteni valahonnan...

Le lehet tölteni valahonnan lakcímbejelentő formanyomtatványt?

Figyelt kérdés
Már körülbelül egy órája keresem, mert úgy hallottam van. Letöltöm, kinyomtatom, kitöltöm, aláírom, aláíratom az ingatlan tulajdonosával és másnap beviszem a járási hivatalba, ott meg megkapom az új lakcímkártyámat és minden ez van intézve. De most valahol azt olvastam, hogy ez csak okmányirodán keresztül beszerezhető nyomtatvány. Ez igaz? Most menjek be a városba tök feleslegesen egy papírért, amit majd utána vissza is kell vinnem(sok pluszkiadás lenne ebből a faluból bemenni, főleg, hogy ma lejár a diákom, szóval a buszjegy meg a kompjegy is drága - Mohács-szigetben lakom)??? Előre is köszi a válaszokat :)

2016. okt. 31. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Letölteni nem lehet, faluhelyen, esetleg az önkormányzatnál kaphatsz.
2016. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm szépen, akkor szerdán megkérdem.
2016. okt. 31. 11:27
 3/5 A kérdező kommentje:
És lenne még egy olyan kérdésem is, hogy azt is olvastam a neten, hogy a lakás tulajdonosának, aki aláírja a papíromat, igazolnia kell a jogosultságát, hogy valóban jogosult-e aláírni, hagyatéki papírral vagy adás-vételi szerződéssel vagy helyrajzi számmal és azt ott megkeresik. Ez igaz?
2016. nov. 1. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor helyrajzi számot mondani nem elég?
2016. nov. 1. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!