Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen sorrendben szoktátok...

Milyen sorrendben szoktátok elhagyni a WC-t?

Figyelt kérdés

Miután végeztetek a dolgotokkal, milyen sorrendben készültök fel a helyiség elhagyásához?

Felöltöztök és utána húzzátok le a WC-t, majd mentek ki vagy lehúzzátok a WC-t és utána öltöztök rendesen vissza?



2016. nov. 10. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

"Miután végeztetek a dolgotokkal, milyen sorrendben készültök fel a helyiség elhagyásához?"

Hát először megigazítom a füldugót, tudod tüzér voltam és a zsinór meghúzása már-már reflexszerű ágyúdörgést von maga után. A zsinór meghúzása után meg minél hamarabb el kell hagyni a tüzelőállást, nehogy az ellenséges tűz eltaláljon.

2016. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Felöltöztök és utána húzzátok le a WC-t, majd mentek ki"


Én kezet is szoktam mosni...

2016. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem húzom le, és nem mosok kezet. Az fertőz. Szépen kimegyek. elmegyek a spárba, bevásárolok, a szatyorral elmegyek a metróhoz, majd felhúzom a gatyámat. Ha (!) szerencséd van.
2016. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Alain Delon ***** válasza:
87%
Érdekes, mert én "ülés" közben is "húzom" meg utána is. Valahogy nem akarok rajta ücsörögni.
2016. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként Trump lett az elnök
2016. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Reggelente szoktam trumpolni, és mindig lehúzom a trumpomat.
2016. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én előbb felöltözök és utána húzom le.
2016. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#2

Én is szoktam kezet mosni.

Csak utána, mivel nálunk a WC külön helyiségben van a fürdőszobától, és a WC-ben nincsen kézmosó, csak a fürdőszobában.

Nem mindenkinek van összeépítve a 2 helyiség, és nincs is mindenhol kézmosó a WC-ben.

2016. nov. 10. 16:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Nadrág- és alsóhúzás, 1 mozdulat, aztán lehúzás, kézmosás.

Bár a lehúzás is 1 mozdulat, biztos volt már olyan is, hogy azzal kezdtem.

2016. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én parasztbidét használok. Először lehúzom a WC-t, és csak utána állok fel felöltözni :D
2016. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!