Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hőség van a panelban. Mit tegyek?

Hőség van a panelban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy korszerűtlen 9dik emeleti középső fekvésű lakásban lakom, a radiátorok tűzforróak, 26 fok van most is, egyszerűen nem lehet elaludni. Már kiszellőztettem, de hamar visszamelegszik, bár gondolkodtam, hogy résnyire hagyom az ablakot, de akkor meg megfázhatok. Ti mit tanácsoltok, azon kívül, hogy szóljak a képviselőnek.
2016. nov. 11. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csavard le teljesen a radiátort alulról fűtenek téged.
2016. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ezeket nem lehet sajnos... :(
2016. nov. 12. 00:00
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nyisd ki, nem fogsz megfázni. Én mindig nyitott ablaknál alszom, télen is.
2016. nov. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Takard le egy tiszta szőnyeggel, vagy egy paplannal. Ha nem jön ki a hő a "gladiátor" testéből, akkor nem lesz annyia meleg a lakásban.
2016. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Részvétem, anyósnál is ez van. A szigetelés óta ugyanott fűtenek, állandóan nyitva van az ablak, muszáj, amitől én prímán megfázom, ha ott alszom. Semmi mástól nem fázom meg, soha nem vagyok beteg (mert ez nem igazi megfázás, akármi is az, csak rosszul vagyok reggel, fáj a torkom, miegymás, aztán hamar elmúlik), de a levegőkeveredéstől mindig kikészülök. Úgyhogy csak látogatóba megyek. Anyós sem örül neki, de nem tud más megoldást, mint az állandó nyitott ablak s ő nem készül ki tőle.
2016. nov. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bár lehet hülyeség, de most jutott eszembe, hogy a nyáron használatos ventilátort bekapcsolnám egyesfokozatra így megkavarná egy kicsit a levegőt,s mégsem a hideget engedném be. Lehet ez lesz. Köszönöm a válaszokat. :)
2016. nov. 12. 01:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját lakás, akkor szereltess be egy termosztatikus radiátorszelepet, azon be tudod állítani a hőfokot.
2016. nov. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Másik helyiségben nyisd ki az ablakot, ne az alvós szobában.
2016. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké ki próbálom utolsó. Remélhetőleg jövőre korszerűsítik a házat, s nem kell trópusi hőmérsékletben élnem. Ma 27 fok is volt. Szerintem a konyha ablakát kitárom teljesen. Köszi a válaszokat.
2016. nov. 12. 21:36
 10/11 A kérdező kommentje:
Na, szerencsétlenségemre most meg lekapcsolták a fűtést a házban. :) A termofejek jók lennének csak akkor is ugyanennyit fizetnék, akkor meg minek ruházzak be erre... De a válaszokat köszönöm.
2016. nov. 16. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!