Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb gázkazán?

Goto kérdése:

Melyik a legjobb gázkazán?

Figyelt kérdés

2016. dec. 3. 13:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Halli mindenkinek, szeretnék vászárolni egy gázkazán t a köszponti fütéshez.A márka már megvan az Ariston de melyik modeljelene jò, egy 55m2 tömbházba.Én egy genius premium evo 24, vagy egy class premium evo 24 vagy egy cares premium, melyik lehet a leg jobb, , köszönöm.
2016. dec. 3. 13:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok választásod nincs, tekintve, hogy csak kondenzációsat engednek felszerelni.

Pl:

[link]

2016. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk lehet mást is , a negyedik kazánt el is felejtetem irni az egy genius evo ff az ha jol tudom turbos változat, de ha tévedek akkor elnézést.
2016. dec. 3. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs a kérdésér, de a kivétel a gyűjtőkéménybe kötött átfolyós vízmelegítőkre vonatkozik. gyűjtőkéménybe kazánt kötni tilos, a nagy teljesítmény miatt. Kazánt max az ablak nélküli oldalfalon vezetheted ki. Gondolom gázost kéményest megkérdezted.

Ekkora lakásba végül is mindegy akkor ha neked bármit lehet.

2016. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor pontositok én Romániába lakok és itt nincsen ojan meg kötések mint nálatok, itt elég egy megfelelö kéményt kivezetni a falon kivúre és kés.Csak érdekelt hogy melyik a 4 fajta kazánbol ami jó.Vagy menyi külömség van köztük hisen 3 tavalyi model és egy idei.
2016. dec. 3. 18:24
 6/7 anonim válasza:
Ne vicceskedjünk már, hogy gyűjtőkéménybe nem lehet! Szóval Magyarországon jelenleg csak gyűjtőkéménybe lehet bekötni jelenleg nyílt égésterű kazánt. Ha ebben gondolkodsz, akkor Ariston Clas Evo 24 CF. Ha kondenzációsban, akkor én az Ariston Genus Premium Evo 24 kazánt javaslom. Jobb, mint a Cares premium, vagy a Clas premium. Nézz szét a Szerelvénybolt Kft kínálatában. Www.szerelvenybolt.hu Szerintem találsz bőven választékot más gyártóktól is ott.
2016. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én maradnák enél a márkánal mert itt van böven alkatrések hozzá.
2016. dec. 4. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!