Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől jön szennyvíz szag a...

Mitől jön szennyvíz szag a panelban az esőelvezető csőből?

Figyelt kérdés

2 napja iszonyú szag árad az esőelvezető csőből időnként, az illesztésnél. Elviselhetetlen.

Azt figyeltem meg, hogy ha beindul a wc-ben a szellőztető ( erőteljesen elkezd szívni) akkor jön az előszabában a cső területéről ez a szag. És nem szív egész nap a szellőztető.


2016. dec. 7. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy az esőelvezetés a szennyvízcsatornába történik.
2016. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elöszobádon keresztül megy az esöelvezetö?
2016. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem talalkozik az esoelvezeto es a szennyviz csove.


Igen, a bejarati ajton mellett megy le.


Volt kint egy szerelo aki "felmert", a kozos kepviselo kuldte, utanunk elvileg megnezte az osszes szomszedot, mert lehet, hogy valaki oda vezeti bele illegalisan a szennyvizcsovet, mert atrakta mashova pl a konyhat. De nem jott vissza ugyhogy majd holnap ujra hivjuk.


De az az erdekes, hogy a szellozessel osszefugg a szag. Ha a wcben beindul ( nem tudom mi alapjan indul be es all le) akkor araszt el minket a szag.

2016. dec. 7. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
A házkezelőségre kell jelezni, nem csak rinyálni.
2016. dec. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jeleztem kedves utolso, volt is kint a szerelo, akit kikuldtek mint mar irtam. De egyelore nem jutottunk elorebb. Azert kerdeztem ra hatha valaki tud otletelni, de beszologatni konnyebb ugye? 😊
2016. dec. 8. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!