Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Különböző okok végett felfújha...

Különböző okok végett felfújható gumimatracon alszok, érdemes napközben is felfújva hagyni?

Figyelt kérdés
milyen időnként kell leereszteni?

2016. dec. 17. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Három és fél óránként
2016. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Háromnaponta érdemes leereszteni, mert mégiscsak másképpen esik friss levegővel felfújt matracon aludni.
2016. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs útban, és nem kell elpakolni, teljesen felesleges leeresztgetni.
2016. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem zavar, nincs útban, hagyhatod úgy.
2016. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk fél évig volt felfújva, semmi baja. néha kicsit utána kell nyomni, mert lassan, de ereszt.
2016. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bumbi 007 válasza:
A gumimatrac, szövet alapon gumival átitatott többrétegű struktúra. Ha leeresztett, és ráadásul még össze is van hajtva, a hajtogatás élein (az anyagminőségtől függően) előbb-utóbb belülről megrepedezik, és engedni kezd.(lásd: a Tűzoltóknál is ezért vannak felfüggesztve a hangárokban függőlegesen a használaton kívüli belül gumi, kívűl vászon borítású fecskendő tömlők)
2017. jan. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én ha elmegyek sátrazni skkor minden reggel ki szoktam húzni a matracomból a dugót de nem eresztem le teljesen csak a nyomást engedem ki belőle. Ha úgy tetszik puhára eresztem.
2020. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!