Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van-e megbizhato keszhaz?

Van-e megbizhato keszhaz?

Figyelt kérdés

Egy kisebb keszhazat szeretnenk a telkunkre, de olyan sok rosszat hallottam mar.

Tudna vki velemenyt irni aki esetleg ilyen hazban lakik? Megbizhato? Megeri?


2008. okt. 7. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én nagyon szivesen segítek ha legalább egy érvet mondasz a készház mellett a téglával szemben...

Most fejeztem be az építkezésemet...

2008. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én készházban lakom, csak jókat tudok mondani. Nagyon jól tartja a hőt, 2 nap alatt kész volt a szerkezet. A téglával szemben például az az előnye, hogy klasszisokkal jobb hőszigetelési képessége van (porotherm 44-es téglának a hőátbocsájtási tényezője 0,35 körül van, 38-as porothermnek 0,43, a mi házunk falának csak 0,23. 0,2 alatt passzívháznak számít). Előnye még a téglával szemben, hogy a szerkezet vastagsága sokkal kisebb, így sok helyet lehet nyerni.


Drágább, mint a falazott szerkezetű házak, de munkadíjban a rövid építési idő miatt elég sokat lehet fogni rajta. A Wolfsystemet ajánlom!

2009. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is készházban lakunk, és előzőekhez hasonlóan azt mondom: megbízható, és sokkal jobb, mint előző, téglaházunk! Ha megnézed, a minőségi, nagyobb cégeket aki ajánlja, azok mind jókat mondanak!

Drágábbak, mint a sufnituning kóklerek, de évek alatt visszajön a pénz; garancia, minőségi munka, minőségi anyagok, szakszerű csapat.

Minimális a fenntartási költségünk, és gyorsan kész lett. Ausztriában véglegesítettük a házat, ott életben választottuk ki a nyílászárókat, színeket, beépítésre váró anygaokat, nagyszerű kirándulás volt, és ilyen építkezést idehaza nem sokat hall az ember.

Mi a Hartl Haus-t választottuk, jól döntöttünk. Azóta környékünkön más is építtetett velük, látták, itt hogyan épült.

2010. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak nehogy ebből építs :)

[link]

2010. febr. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Mi egy Wolf házat építettünk. A rezsiről ne beszéljünk, mert szinte nincs (kis túlzással). Két hét síelés után is max fél óra amíg eléri a szobahőmérsékletet. Ha az Osztrákoknak, németeknek, franciáknak jó akkor nekünk is. Mi imádjuk és soha nem építenénk mást.
2011. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!