Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Koltozok Moszkvába a barátaimm...

Koltozok Moszkvába a barátaimmal, esetleg valaki valami tapasztalatot vagy barmit meselne?

Figyelt kérdés
18 eves fiu vagyok es a barataimmal Moszkvaba koltozunk oda fogunk jarni egyetemre szeptembertol. Veszelyesebb varos mint Budapest?:) esetleg tudja valaki mire kell vigyazni? Nagyon szeretunk bulizni.

2017. jan. 6. 18:13
 1/6 Donald J. Trump ***** válasza:
Ne nagyon menjetek a belvároson, egyetemisták és turisták által látogatott területeken kívülre. Azok nyugis zónák - nem sokkal veszélyesebb, mint bármely másik világváros, de azon kívül dübörög a vad orosz mentalitás.
2017. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőn kezdte kinn az egyetemet, aztán első év végén visszajött. Nem vállalta, hogy még egy telet kibír. A fűtött kollégiumban csak 12-14 C volt. Ez régebben volt, nem tudom mennyit változott azóta a helyzet.
2017. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg -28 fok van Moszkvában. És ez még viszonylag enyhe, az igazán hideg majd csak január vége felé várható.
2017. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy milyen engem nem zavar :)
2017. jan. 7. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretunk bulizni."


Na, azt olyan óvatosan, hogy lerészegedve nehogy a rendszert, vagy Putyint szidjátok. Oroszországban még Hodorovszkijt is kivonták a forgalomból emiatt, pedig ő nem akárki volt.

Drúzsba!

2017. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs Putyinnal sem az orosz rendszerrel bajom :)
2017. jan. 10. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!