Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Már tényleg kihozza a szomszéd...

Már tényleg kihozza a szomszéd az emberből az állatot odáig fajult tegnap a dolog hogy a lépcsőházban lökdösödés lett a vége. Ezzel el lehet menni a rendörségre feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
a kicsit megràncigàltam de õ is visszaràncigàlt el lehet e menni vele a rendörségre?Ha pofon lesz a vége az milyen büncselekmény?
2017. jan. 7. 09:09
 1/9 anonim válasza:
Mi tortent, hogy meglokted?
2017. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Évek óta zaklatod szerencsétlent, ideje lenne ha feljelentene. ( olvassátok el a többi kérdéseit és megértitek)
2017. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak mostmàr ô lôkdösödik .ezzel el mehetek a rendörségre?az biztos hogy nem hagyom magam egy pofon elfog szàllni.
2017. jan. 7. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"kicsit megràncigàltam de õ is visszaràncigàlt"

Igen. Ő elmehet a rendőrségre.

2017. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben akkor megelözöm a bajt és bemegyek a rendörségre és megteszem a feljelentést.Köszönöm a vàlaszokat
2017. jan. 7. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Anyu anyu anyu!!! A Pistike megráncigált mert megráncigáltam! Büntesdmeeeeeeeeeg!
2017. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Feljelented magad, hogy megráncigáltad a szomszédot? Vagy nem értem.
2017. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
elotte szovàltàs majd részéröl lökdösödés majd én belekapszkodtam.ennyi volt.most beszéltünk a rendör ismerösünkkel azt mondta ne nevetessem ki magam ezzel se szemtanú se semmi nem volt ezzel nem foglakoznak a kapitànysàgon.a pofonról is azt mondta ha meg akarom pofozni ugy csinaljam hogynsenki ne hallja làssa .
2017. jan. 7. 13:22
 9/9 anonim válasza:
Mi tortent?
2017. febr. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!