Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok hány fok van a fürdőben?

Nálatok hány fok van a fürdőben?

Figyelt kérdés
19-20 fok hidegnek számít?

2017. jan. 9. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

24-25 korul.

En mondjuk nem faznek 20ban sem.

2017. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
20 fok fürdőszobában fürdés után nem tud túl kellemes lenni véleményem szerint, náluk bőven 24-26 fok körül van. Nálunk fürdőszobába található a fűtésünk víztartálya, és ott nagy radiátorunk van pont azért mert az egy melléképületrésze a házunknak és régen mindig az volt a leghidegebb ameddig nem lett megcsinálva a központi fűtés. Nálunk a legtöbb szobában nappal 20-22 fok bőven elég tud lenni, ha picit fázunk felöltözünk jobban. Este jobban befűtünk a kazánnal fürdésre aztán éjszaka úgy is kialszik a tűz, de én mindig kora hajnalba fél 5 kor amint felébredek egyből gyújtok is be mert akkor már meg lehet érezni hogy hideg van.
2017. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19,5-20 fok között...nekem nagyon jó,mondjuk amikor kiszállok a meleg vízből már túl melegnek érzem.
2017. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 19-20 fok nagyon kevés lenne.

Most ennyi van a munkahelyen, és 4 réteg ruha alatt is fázom.

Fürdés után, meg vizesen még rosszabb lehet.

Nálunk a fürdőben van a legmelegebb, a legkisebb helyiség és ha be van csukva az ajtó, akkor jól felmelegszik, kb. 24-25 fok lehet.

2017. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem megbántásból, 4-es, de ha 20 fokban 4 réteg ruha alatt fázol, akkor ott valami orvosi gond van (pl. keringési elégtelenség vagy ilyesmi).

Nálunk is 20 fok körül van a fürdőben, de elég kicsi a fürdő, így zuhanyzáskor legalább 2 fokot emel a benn lévő levegó hőmérsékletén a tusoláshoz használt meleg víz. Plusz ugye 100% fölé emeli a páratartalmat, így a hőérzet is jóval melegebbé válik. Konkrétan izzadnék, mikor kiszállok a zuhany alól, így ki szoktam nyitni az ablakot zuhanyzás előtt, nekem így pont kellemes.

2017. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4: Semmi bajom.

Ülő munkát végzek, és ehhez hideg van. Ha nem egy helyben ülnék, hanem pakolgatnék, akkor nem fáznék. De most ilyen munka van, hogy egész nap a gép előtt kell ülnöm.

Egyébként meg 23 fok körül szokott lenni, csak van valami meghibásodás, amit egy hét alatt sem tudtak még megoldani.

Még azok a munkatársaim is fáznak, akik egyébként szeretik a hűvöset.

2017. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5-nek gondoltam, de gondolom, érthető :)
2017. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyébként most már csak 18 fok van, megy egyre lejjebb :(
2017. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb. 20 fok van.

Olvastam csecsemőgondozásról szóló könyvben, hogy 20 foknál már lehet csecsemőt füröszteni, ... mondjuk ezt nem hiszem, hogy kevés kivételtől eltekintve betartják az anyukák.

2017. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

20 fok és 20 fok között hatalmas különbség tud lenni, kedves 5-ös. Ha sugárzó hőforrás útjában van 20 fok, azt sokkalta melegebbnek érezzük. Pl falfűtés esetén a 20 fok bőven elég a hőérzetünknek, míg egy irodában, ahol a radiátor és köztem még egy íróasztal is van, kevésnek érezzük.

Hogy a kérdésre válaszoljak, fürdő 23 fok, nappali-konyha 20-21 fok, hálószoba 17 fok. Ennél melegebbet nem szívesen csinálok, mert mint +1 fok 6% energiaráfordítást jelent. A hálóban különben sem egészséges 18 fok fölé menni.

2017. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!