Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel tudnám felfüggeszteni...

Mivel tudnám felfüggeszteni az üvegezett ajtóra a textilt?

Figyelt kérdés

A szobámban egy eléggé régies, üvegezett ajtó van, két üveggel. Szeretném lesötétíteni, hogy a nappaliból beszűrődő fény ne jöjjön be a szobámba.


Korábban tele volt poszterrel, majd leszedtem és öntapadós 'tapétát' tettem az üvegfelületre. Nem tapasztottam rá, hanem a sarkait gyurmaragasztóval rögzítettem, de gyaran leesnek akár az éjszaka közepén, ami marha zavaró. Valamint azért sem ragasztottam rá, mert jelenleg albérletben élek és nem lehetne normálisan eltávolítani az üveről.


Arra gondoltam, hogy lemérem az üveget és méteráru boltban veszek anyagot, beszegem a széleit és az ajtóra illesztem.

Viszont gondban vagyok, hogy milyen 'madzaggal' lehetne az ajtóra illeszteni. Már van két szeg korábbról az ajtóban, így kárt nem okoznék.


Milyen anyaggal / madzaggal tudnám feltenni az anyagot?



2017. jan. 9. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Több megoldás kínálkozik, de legcélszerűbb egy ragasztószalaggal kőrbe felragasztani. Nem kell az üvegre felvinni ragasztót. Vagy fent és lent egy vékony léccel odarögzíteni. Egy vékony szeg biztos nem lesz probléma.
2017. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fa keretbe betekersz két kampót, rá egy vitrázsrúd, és kész. Albérletben is megoldás, mert a kampó olyan kis lyukat hagy maga után, ami nagyon könnyen eltüntethető.
2017. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!